niedziela, 23 lutego 2014

Wyniki konkursu

Bardzo dawno nie robiłam wpisów na blogu bo wciąż mało czasu. W czasie kiedy nic nie publikowałam poznałam dwie nowe koleżanki. Najpierw wracając ze spaceru z Kociatkiem na pasach nieopodal domu spotkałam przesympatyczną Kasie. Potem z Kasią umówiłyśmy się w kawiarni i tam spotkałam mamę Agnieszkę z Lenką. Tym sposobem Kociątko też zdobyło koleżankę. Teraz przynajmniej raz w tygodniu wychodzimy z dziewczynkami na spacer. Wiec jak na dziewczynę, która tuż przed porodem przeprowadziła się do zupełnie obcego miasta,  gdzie nie znała prawie nikogo oprócz własnego męża robię zdecydowane postępy w nabywaniu nowych znajomości. Co najważniejsze nic na siłę.

*********
Teraz wyniki konkursu
Nagrodę główną bransoletkę w serduszka oraz nagrodę niespodziankę dwie pary kolczyków wygrywa
Nagrodę pocieszenia wygrywa 
MadziaM
szczęśliwych laureatów konkursu proszę o kontakt w celu podania adresu na jaki mam wysłać nagrody.
  
Nagroda niespodzianka

Nagroda pocieszajka
Gratuluje i zapraszam do komentowania prac

3 komentarze:

 1. Jedna dobra znajoma jest lepsza od całej masy pseudoprzyjaciół. Pozdrawiam słonecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz świetnego bloga :)
  Mogę zaprosić Cię do siebie? Nie mam czasu na to by rozkręcić bloga w inny sposób, bo to właśnie czas jest moim największym problemem... Już dawno marzyłam o tym, by mieć ciekawego i popularnego bloga, jednak paradoksalnie musiałam zacząć umierać by naprawdę zacząć żyć. Każdy obserwator to uśmiech na mojej twarzy. Zapraszam i z góry dziękuję:
  zanimtomniezabije.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się, że udało się poznać nowych znajomych - być może zapoczątkuje to piękne przyjaźnie:)Gratuluję szczęśliwcom w konkursie:)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń